^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Music Dance Fest 2017"

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих талантів

«MusicDanceFest 2017»

За підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва та Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації 8 квітня 2017 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «MusicDanceFest 2017», який зібрав талановитих дітей з різних куточків України, а саме з Києва, Харкова, Сквири, Обухова, Носівки, Білої Церкви, Чернігова.

Глядачами фестивалю стали діти та батьки з Деснянського, Дніпровського та Дарницького районів.

Загальна кількість учасників фестивалю склала 850 дітей.

Фестиваль-конкурс включав в себе:

-                     урочисте відкриття;

-                     конкурсну програму, яка складалася з двох відділень, де змагалися діти у різних вікових категоріях у номінаціях: «Вокал», «Вокальні групи», «Хореографія», «Оригінальний жанр»;

-                     нагородження всіх педагогів та учасників фестивалю грамотами та подяками Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва, медалями та кубками.

Закінчився фестиваль грандіозним Гала-концертом, в якому виступили: заслужений артист України Андрій Князь, заслужений діяч мистецтв Олександр Доля та вихованці експериментального театрального класу ЗНЗ № 23.

Виступи учасників оцінювало почесне журі у складі:

  1. Голова журі: актор театру і кіно, режисер, артист Київського театру «КОЛЕСО», художній керівник Київської театральної школи - студії – Анатолій Суханов.
  2. Український співак, заслужений артист України – Андрій Князь.
  3. Український співак, лауреат та дипломант Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів – Олександр Доля.
  4. Режисер, сценарист, поет й пісняр, композитор – Ліляна Белименко.
  5. Художній дизайнер, мистецтво знавець – Марина Лапа.
  6. Дизайнер одягу багатьох українських зірок, директор творчої майстерні «Віз-а-ві-денс» – Вікторія Шелеміна.
  7. Хореограф - постановник, керівник  клубу «Юпітер», представник міжнародної ліги бального танцю – Юлія Кірієнко.

Захід підтримали: дитячий розважальний центр «Сюрпріз», розважальний центр «Квестманія», торгово-розважальний центр «DreamTown», розважальний комплекс «Аквапарк», туристична агенція «Світлана тур», музичний канал ОTV, газета «Хрещатик».

Дякуємо всім, хто підтримав наш фестиваль!

"Music Dance Fest - 2016"

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «MUSICDANCEFEST -2016»

9 квітня 2016 року у Київському міському будинку учителя за ініціативи спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва та за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «MUSICDANCEFEST -2016».

Метою фестивалю-конкурсу був пошук та виявлення юних талантів України в різних видах мистецтв та сприяння їх участі в Міжнародному форумі (вручення переможцям запрошень для участі у Міжнародному форумі «"BALTICSTAGE 2016 Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «MUSICDANCEFEST -2016», який відбудеться у концертному залі «Дзінтарі», м.Юрмала, Латвійська Республіка), обмін досвідом та підвищення рівня виконавської майстерності, розвиток національної дитячої творчості та популяризація її за межами країни, узагальнення та популяризація кращого досвіду роботи з дитячими художніми колективами та виконавцями.

Фестиваль складався з двох відділень, під час яких журі мало змогу оцінити виступи дітей у різних номінаціях, а саме:

  • «Хореографія» (соло, дуети),
  • «Хореографічні колективи» (молодша і середня вікові категорії)
  • «Вокал» (4-7 років, 8-10 років, 11-13 років, 14-15 років, 16-18 років, 19-25 років)
  • «Вокальні групи» (молодша і середня вікові категорії)

До складу журі фестивалю було запрошено відомих діячів культури та мистецтв, продюсерів, представників шоу-бізнесу, визнаних авторитетів вокального та хореографічного мистецтв, серед них Андрій Князь, Анатолій Суханов, Тарас Копил та Миколай Коваль (група «Ва-Банк»), Олександр Доля, Марина Лапа, Юлія Кірієнко, Станіслава Котилянська, Етібар Мамедов.

Глядачами фестивалю – конкурсу  були учні та батьки з усіх районів міста Києва.

У фестивалі – конкурсі «MUSICDANCEFEST -2016» брали участь творчі колективи та виконавці з різних міст України, а саме: Київ, Буча, Біла Церква, Одеса, Бердянськ, Нетішин, Чернігів, Мукачево.

Усі учасники фестивалю - конкурсу отримали пам’ятні кубки, медалі, подяки від Київського міського голови Віталія Кличка та дипломи  від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Фестиваль – конкурс підтримали Київськй національний Цирк, Дитячий розважальний центр «Сюрпріз», Дитячий батутний парк «SkyPark», розважальний центр «Квестманія», «Ігра – ленд», розважальний комплекс «Аквапарк», туристична агенція «Світлана тур», льодова арена «Більшовик», музичний канал «ОTV», газета «Хрещатик», Київський академічний театр юного глядача «На Липках», клуб  верхової їзди «Гопак», ТОВ «АТБ – маркет».

За рішенням журі перші місця отримали найталановитіші діти, а саме:

У номінації «Вокал»           4-7 років – Кухта Поліна, м.Київ.

                                               8-10 років – Зозуля Катерина, м.Київ

                                               11-13 років – Решко Іванна, м. Мукачево

                                               14-15 років – Заічко Єлизавета та Єгорова Софія, м.Київ

                                               16-18 років – Кірік Олександр та Фокіна Валерія, м.Київ

                                               19-25 років – Аріадна Сергіївна, м.Київ

У номінації «Вокальні групи, дуети»

Молодша вікова категорія – дует Санченко Марія та Каушняна Ріта, м.Київ                   

Середня вікова категорія – гурт «Шалала – шоу», м.Київ

У номінації «Хореографія»  соло (Молодша вікова категорія) – Ільченко Марія, м.Київ, Чижик Марина, м.Київ

соло (Старша вікова категорія) – Кожемякіна Катерина, м.Київ

дуети (Молодша вікова категорія) – Василенко Софія і Євдокіменко Олександр , м.Київ

У номінації «Сучасна хореографія»  Молодша вікова категорія – колектив «FANTASY», м.Буча з композицією «Ми віримо» та  колектив «ESTHETIC», м.Київ з композицією «Діти за мир»

Середня вікова категорія – дитячий музичний шоу-театр «MUSICPUZZLE», м.Київ з композицією «Фієста» та колектив спортивного бального танцю «Зміна» з композицією «Київський вальс»

У номінації «Класична хореографія»  Молодша вікова категорія – колектив «Мрії», м.Київ з композицією «Вальс квітів» з балету «Чіполіно»

У номінації «Народна хореографія»  Молодша вікова категорія – колектив «Каштан», м.Київ з композицією «Плескачики»

Головну нагороду фестивалю – конкурсу (сертифікат на пільговий запис пісні у студії звукозапису) отримала учасниця з м. Мукачево Решко Іванна.

Фестиваль було завершено яскравим концертом за участю заслуженого артиста України  Андрія Князя, дипломанта всеукраїнських та міжнародних фестивалів Олександра Долі та вихованців експериментального театрального класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва.

Підсумки І Міжнародного благодійного телевізійного Фестивалю-конкурсу мистецтв «EURO MUSIC DANCE»

Відбувся І Міжнародний благодійний телевізійний Фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE»

C i67WzY nY

     З 27 по 28 вересня 2014 року за ініціативи спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва відбувся І  Міжнародний благодійний телевізійний Фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE»(більше фото тут). Фестиваль проходив за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Київського університету імені Бориса Грінченка, Міжнародного благодійного фонду «Гарні справи», творчого центру  «IMPRESA» (м. Рига, Латвія) та творчого об’єднання «PRODIS» (м. Київ, Україна). Події Фестивалю висвітлював Перший національний канал України.

7

   Головною метою Фестивалю є популяризація української дитячої творчості на Україні та за її межами, укріплення міжнародних культурних зв’язків шляхом виявлення та підтримки обдарованої молоді, а також залучення юних талантів до активної участі у творчому житті країни, формуванні майбутньої творчої еліти. У заході взяли участь близько 100 учасників: індивідуальні виконавці та колективи з різних куточків України, Республіки Білорусь та Вірменії.

    В перший день відбулося урочисте відкриття Фестивалю, після якого розпочаласяконкурсна програма. Головою журі хореографічно-оригінального жанру першого конкурсного дня була Марина Лапа – художник-дизайнер театральних масок, мистецтвознавець, а головою журі вокально-інструментального жанру стала Римма Шаповалова – заслужена артистка України, доцент кафедри естрадного та академічного вокалу інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. За результатами конкурсу всі учасники були нагороджені дипломами відповідно до набраних балів, а саме: «Лауреат І премії», «Лауреат ІІ премії», «Лауреат ІІІ премії», «Дипломант фестивалю». Переможці кожної категорії отримали путівку до «Гранд-Фіналу» та змагалися у другий день за отримання нагороди «Гран-Прі».

1. Лауреат І премії в жанрі  народна хореографія «Буковинський святковий», Ансамбль танцю «Фаворит» .

2. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал «Ми козаки», Ярослав Парфірєв .

3. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія «Полька друзів», Народний художній колектив ансамбль «Фламінго».

4. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія «Пташиний двір», ансамбль танцю «Фаворит».

5. Лауреат І премії в жанрі інструментальне мистецтво (змішана вікова категорія) «Я з комариком плясала», інструментальний ансамбль «Дивертисмент».

6. Лауреат І премії в жанрі народний вокал «Ой я знаю, що гріх маю», Катерина Зозуля.

7. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія  «Віва Україна», народний художній колектив «Веселка» центру дитячої та юнацької творчості м. Васильків.

8. Лауреат І премії в жанрі народний вокал «Ой чий то кінь стоїть», вокальна група «Автограф» .

9. Лауреат І премії в жанрі вокальна група (змішана вікова категорія) «Українські козачата», театр-народної пісні «Слов´яночка».

10. Лауреат І премії в жанрі вокальні групи «Калина -малина», Народній художній колектив фольклорний гурт «Маків цвіт» .

11. Лауреат І премії в жанрі народна хореографія  «Ой при лужку», Ансамбль танцю «Калинонька» Дитячої школи мистецтв №6 ім. Жуковського .

12. Лауреат І премії в жанрі інструментальна музика, Оркестр музичних інструментів «Джерельце».

13. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал  «Я відпускаю журавля», Олена Чуколенко.

14. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал «Молитва», Анастасія Піскарьова – Трач.

15. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія «Стиляги», Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго».

16. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія «Let’s go», зразковий художній колектив Дитяча студія танцю «А-6 Exellence».

17. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал «Kiss», Владислав Карачій.

18. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал «Смайлик», вокальний гурт «Смайлик.

19. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія «Весела перерва», студія хореографічних мініатюр «Пролісок»

20. Лауреат І премії в жанрі оригінальний жанр  «Люди та манекени», зразковий художній колектив театр-студія пантоміми та пластики «Без слів».

21. Лауреат І премії в жанрі  естрадний вокал “Memory пісня з мюзиклу cats”, Пригунова Ольга.

22. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал «Джамайка», Євгеній Оніщенко.

23. Лауреат І премії в жанрі сучасна хореографія  «Не справляючись з почуттям», зразковий художній колектив Дитяча студія танцю «А-6 Exellence».

24. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал  «Звезда», Анастасія Новак.

25. Лауреат І премії в жанрі хореографія  «Ля-Мур», Марія Ільченко.

26. Лауреат І премії в жанрі хореографія «Старість на радість», народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго».

27. Лауреат І премії в жанрі вокал «Я чувствую любимий», Кароліна Миргородська.

28. Лауреат І премії в жанрі театр мод дефіле «Квітка» , театр моди «Квітка»

29. Лауреат І премії в жанрі Вокал  “Rise like a phoenix”, Марія  Житнікова.

    Отримали «Гран-Прі» фестивалю у двох номінаціях: «Вокально-інструментальний жанр», Євгеній Онищенко, м. Київ, та «Хореографічно-оригінальний жанр», «Гран-Прі» у якому присудили Зразковому художньому колективу дитячій студії танцю «А6 EXELLANCE», м. Київ.

2

    Володар «Гран-Прі» вокально - інструментального жанру Євгеній Онищенко отримав два спеціальних призи, а саме: приз від Музи Фестивалю, Злати Огневич, та приз від Геннадія Пугачова - продюсера, музичного критика, саунд-продюсера «Фабрики зірок – 4», «Золотого грамофону Російського радіо», запис пісні на професійній студії звукозапису з подальшою ротацією на каналі. Другу можливість співпрацювати з професійною командою отримала Марія Житнікова (м. Київ).

    Також протягом двох днів фестивалю організаторами було проведено благодійну акцію «Допомагати так легко!» щодо збору благодійних внесків для поранених військових, які знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі м. Києва. До проведення цієї акції долучилися лідери учнівського самоврядування навчальних закладів Деснянського району м. Києва. Усі учасники благодійної акції отримали символічний подарунок у вигляді невеличкого прапора України зі словами подяки за підтримку!

10

Дякуємо усім за підтримку! Усі зібрані кошти представники учнівського самоврядування передадуть захисникам нашої Батьківщини.

Телеверсію І Міжнародного благодійного телевізійного Фестивалю-конкурсу мистецтв «EURO MUSIC DANCE» здійснював телеканал «УТР».

Оргкомітет фестивалю висловлює подяку всім партнерам та спонсорам фестивалю, які сприяли проведенню фестивалю:

  • Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради( Київської міської державної адміністрації)
  • Київському Національному університету театру кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого
  • Київському університету імені Бориса Грінченка
  • Вихованцям експериментального театрального класу СШ І-ІІІ ступенів №23 Деснянського району м. Києва
  • Швейній агенції «Vis-avis dance »
  • Фірмі «Ліктрави Україна»
  • Туристична компанія «Світлана – Тур»
  • Агенції «MLapa»
  • Модельному агентству «Квітка»
  • Радіокомпаніі «Русское радио» Україна
  • Міжнародному благодійному фонду «Гарних справ»

 

Copyright 2018  Творче об'єднання "Продіс"