^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Підсумки І Міжнародного благодійного телевізійного Фестивалю-конкурсу мистецтв «EURO MUSIC DANCE»

Відбувся І Міжнародний благодійний телевізійний Фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE»

C i67WzY nY

     З 27 по 28 вересня 2014 року за ініціативи спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва відбувся І  Міжнародний благодійний телевізійний Фестиваль-конкурс мистецтв «EURO MUSIC DANCE»(більше фото тут). Фестиваль проходив за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Київського університету імені Бориса Грінченка, Міжнародного благодійного фонду «Гарні справи», творчого центру  «IMPRESA» (м. Рига, Латвія) та творчого об’єднання «PRODIS» (м. Київ, Україна). Події Фестивалю висвітлював Перший національний канал України.

7

   Головною метою Фестивалю є популяризація української дитячої творчості на Україні та за її межами, укріплення міжнародних культурних зв’язків шляхом виявлення та підтримки обдарованої молоді, а також залучення юних талантів до активної участі у творчому житті країни, формуванні майбутньої творчої еліти. У заході взяли участь близько 100 учасників: індивідуальні виконавці та колективи з різних куточків України, Республіки Білорусь та Вірменії.

    В перший день відбулося урочисте відкриття Фестивалю, після якого розпочаласяконкурсна програма. Головою журі хореографічно-оригінального жанру першого конкурсного дня була Марина Лапа – художник-дизайнер театральних масок, мистецтвознавець, а головою журі вокально-інструментального жанру стала Римма Шаповалова – заслужена артистка України, доцент кафедри естрадного та академічного вокалу інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. За результатами конкурсу всі учасники були нагороджені дипломами відповідно до набраних балів, а саме: «Лауреат І премії», «Лауреат ІІ премії», «Лауреат ІІІ премії», «Дипломант фестивалю». Переможці кожної категорії отримали путівку до «Гранд-Фіналу» та змагалися у другий день за отримання нагороди «Гран-Прі».

1. Лауреат І премії в жанрі  народна хореографія «Буковинський святковий», Ансамбль танцю «Фаворит» .

2. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал «Ми козаки», Ярослав Парфірєв .

3. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія «Полька друзів», Народний художній колектив ансамбль «Фламінго».

4. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія «Пташиний двір», ансамбль танцю «Фаворит».

5. Лауреат І премії в жанрі інструментальне мистецтво (змішана вікова категорія) «Я з комариком плясала», інструментальний ансамбль «Дивертисмент».

6. Лауреат І премії в жанрі народний вокал «Ой я знаю, що гріх маю», Катерина Зозуля.

7. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія  «Віва Україна», народний художній колектив «Веселка» центру дитячої та юнацької творчості м. Васильків.

8. Лауреат І премії в жанрі народний вокал «Ой чий то кінь стоїть», вокальна група «Автограф» .

9. Лауреат І премії в жанрі вокальна група (змішана вікова категорія) «Українські козачата», театр-народної пісні «Слов´яночка».

10. Лауреат І премії в жанрі вокальні групи «Калина -малина», Народній художній колектив фольклорний гурт «Маків цвіт» .

11. Лауреат І премії в жанрі народна хореографія  «Ой при лужку», Ансамбль танцю «Калинонька» Дитячої школи мистецтв №6 ім. Жуковського .

12. Лауреат І премії в жанрі інструментальна музика, Оркестр музичних інструментів «Джерельце».

13. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал  «Я відпускаю журавля», Олена Чуколенко.

14. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал «Молитва», Анастасія Піскарьова – Трач.

15. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія «Стиляги», Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго».

16. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія «Let’s go», зразковий художній колектив Дитяча студія танцю «А-6 Exellence».

17. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал «Kiss», Владислав Карачій.

18. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал «Смайлик», вокальний гурт «Смайлик.

19. Лауреат І премії в жанрі естрадна хореографія «Весела перерва», студія хореографічних мініатюр «Пролісок»

20. Лауреат І премії в жанрі оригінальний жанр  «Люди та манекени», зразковий художній колектив театр-студія пантоміми та пластики «Без слів».

21. Лауреат І премії в жанрі  естрадний вокал “Memory пісня з мюзиклу cats”, Пригунова Ольга.

22. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал «Джамайка», Євгеній Оніщенко.

23. Лауреат І премії в жанрі сучасна хореографія  «Не справляючись з почуттям», зразковий художній колектив Дитяча студія танцю «А-6 Exellence».

24. Лауреат І премії в жанрі естрадний вокал  «Звезда», Анастасія Новак.

25. Лауреат І премії в жанрі хореографія  «Ля-Мур», Марія Ільченко.

26. Лауреат І премії в жанрі хореографія «Старість на радість», народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго».

27. Лауреат І премії в жанрі вокал «Я чувствую любимий», Кароліна Миргородська.

28. Лауреат І премії в жанрі театр мод дефіле «Квітка» , театр моди «Квітка»

29. Лауреат І премії в жанрі Вокал  “Rise like a phoenix”, Марія  Житнікова.

    Отримали «Гран-Прі» фестивалю у двох номінаціях: «Вокально-інструментальний жанр», Євгеній Онищенко, м. Київ, та «Хореографічно-оригінальний жанр», «Гран-Прі» у якому присудили Зразковому художньому колективу дитячій студії танцю «А6 EXELLANCE», м. Київ.

2

    Володар «Гран-Прі» вокально - інструментального жанру Євгеній Онищенко отримав два спеціальних призи, а саме: приз від Музи Фестивалю, Злати Огневич, та приз від Геннадія Пугачова - продюсера, музичного критика, саунд-продюсера «Фабрики зірок – 4», «Золотого грамофону Російського радіо», запис пісні на професійній студії звукозапису з подальшою ротацією на каналі. Другу можливість співпрацювати з професійною командою отримала Марія Житнікова (м. Київ).

    Також протягом двох днів фестивалю організаторами було проведено благодійну акцію «Допомагати так легко!» щодо збору благодійних внесків для поранених військових, які знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі м. Києва. До проведення цієї акції долучилися лідери учнівського самоврядування навчальних закладів Деснянського району м. Києва. Усі учасники благодійної акції отримали символічний подарунок у вигляді невеличкого прапора України зі словами подяки за підтримку!

10

Дякуємо усім за підтримку! Усі зібрані кошти представники учнівського самоврядування передадуть захисникам нашої Батьківщини.

Телеверсію І Міжнародного благодійного телевізійного Фестивалю-конкурсу мистецтв «EURO MUSIC DANCE» здійснював телеканал «УТР».

Оргкомітет фестивалю висловлює подяку всім партнерам та спонсорам фестивалю, які сприяли проведенню фестивалю:

 • Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради( Київської міської державної адміністрації)
 • Київському Національному університету театру кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого
 • Київському університету імені Бориса Грінченка
 • Вихованцям експериментального театрального класу СШ І-ІІІ ступенів №23 Деснянського району м. Києва
 • Швейній агенції «Vis-avis dance »
 • Фірмі «Ліктрави Україна»
 • Туристична компанія «Світлана – Тур»
 • Агенції «MLapa»
 • Модельному агентству «Квітка»
 • Радіокомпаніі «Русское радио» Україна
 • Міжнародному благодійному фонду «Гарних справ»

 

Copyright 2019  Творче об'єднання "Продіс"