^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Театральна маска

До Вас звертається творча група «ПРОДІС». Повідомляємо Вам про фестиваль «Театральна маска» , який відбудеться з 31квітня по 3 травня 2017 року в Києві.

Фестиваль проходить за підтримки  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У зв'язку з останніми подіями багато фестивалів перестали проводиться, але творчий потенціал молоді і дітей зростає. Діти - це наше майбутнє, і хочеться створювати всі умови для реалізації їх творчих здібностей.

Фестиваль «Театральна маска» - це сходинка до успішного творчого майбутнього.

Фестиваль буде висвітлений у засобах масової інформації. Члени журі заслужені діячі мистецтв України у різних творчих напрямках.

Запрошуємо Вас взяти участь у фестивалі «Театральна маска» та отримати творчу насолоду від фестивалю.

Всі учасники фестивалю будуть нагороджені дипломами, кубками, сувенірами від спонсорів фестивалю. Також буде визначено володарів Гран-Прі.

З умовами проведення фестивалю ви можете ознайомитися на сайті www.prodis.kiev.ua, а зв'язатися з нами за телефоном +380982956195; +380635962357.

Для того щоб взяти участь у фестивалі-конкурсі Вам необхідно заповнити заявку (кількість учасників обмежена).

З повагою керівник творчого збіднення «ПРОДІС»                                                                 Ірина Днєпрова.

Для оформлення запрошення необхідно попередньо надіслати точні дані учасника та зробити передплату! Питання, не освітлені вище зазначеним умовами фестивалю – конкурсу, вирішує організаційний комітет в індивідуальному порядку. У разі виникнення питань, а так само зауважень і пропозицій з проведення конкурсу, керівники (педагоги) мають право направити лист за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Скачати >>>>>> Зразок оформлення платіжного доручення

 

Увага! При оплаті квитанції зверніть увагу на призначення платежу!

 

Скачати умови проведення

Заявка на участь у фестивалі

Фінансові умови для учасників з України

Скачать условия проведения

Заявка для участия в фестивале

Финансовые услови для участников из Европы

Журі фестивалю-конкурсу

 

Copyright 2019  Творче об'єднання "Продіс"